« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Podsumowanie roku 2016 w Sparcie za nami .

70 – lecie Sparty klub rozpoczął znakomitą imprezą – podsumowaniem roku 2016.

W sobotę hala sportowa przy ul. Konopnickiej zapełniła się sportowcami  Sparty , rodzicami zawodników , trenerami , działaczami i zaproszonymi gośćmi. A wśród nich:

  Bogdan Dyjuk –  Członek zarządu Urzędu Marszałkowskiego woj. Podlskiego

 Jarosław Szlaszyński i Pani Katarzyna Beata Sturgulewska włodarze Powiatu

Wojciech Walulik Burmistrz Augustowa

 Z-ca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej  w Augustowie Marek Narel

Andrzej Zarzecki dyr. Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie .

Pani Mariola Karpińska dyr. Zespołu Szkól Samorządowych nr 2  gospodarz obiektu.

Miłym gościem był Andrzej Siemion legendarny trener  Sparty oraz reprezentacji Polski w kajakarstwie .

 W trakcie całego spotkania  nasz klub  Sparta  pokazał swój potencjał , pochwalił się swoimi osiągnięciami. Po oficjalnym rozpoczęciu i powitaniu  przez K. Andruszkiewicza Wice Prezesa Klubu ;  prezentację dotyczącą klubu i osiągnięć każdej sekcji przedstawił Prezes A. Sieńko.  Ważnym elementem była prośba o rozważenie wsparcia klubu 1% . Miłym akcentem w trakcie tej prezentacji było przedstawienie   tych zawodników z poszczególnych sekcji, którzy w minionym roku osiągnęli sukcesy . Każda z sekcji miała swoje „stanowisko”, gdzie można było zobaczyć, ba dotknąć sprzętu na którym ćwiczą , trenują czy startują nasi zawodnicy . Gwiazdą  była Edyta Dzieniszewska Kierkla , która w swoim wystąpieniu wspominała o Igrzyskach w RIO, o sprzęcie czy też o innych ciekawostkach, ale też pokazała swoje medalowe zdobycze . Maciej Krzywiński  trener sekcji nart wodnych   mówił o swych podopiecznych i planach na bieżący rok . Podobnie zresztą jak Adam Wysocki trener sekcji kajakowej.  Z zaproszonych gości przemawiał były zawodnik naszego klubu Pan  Burmistrz Augustowa Wojciech Walulik.

Ale największy „show” pokazała sekcja piłki nożnej – Akademia Piłkarska Sparty. To robiło wrażenie – krótki trening ok. 100 młodych piłkarzy . Nie mogło zabraknąć strzelania karnych przez naszych specjalnych gości. I wszyscy znakomicie sobie z tym poradzili .

A jak było można zobaczyć na załączonych zdjęciach .

 

 

sobota, 11 lutego, 2017 Aktualności