« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Edyta i Kamil wspólnie na konferencji prasowej.

Nasi „eksportowi „ zawodnicy nie zawodzą . Jak wcześniej informowaliśmy Edyta Dzieniszewska – Kierkla na Europejskich Igrzyskach w Baku wspólnie z koleżankami w K-4 zdobyła brąz a z kolei Kamil  w Hiszpanii zdobył również brązowy medal  na Mistrzostwach Świata U21 w skokach za motorówką.  

Wcześniejsze planowane  przez klub uroczyste powitanie  z różnych względów nie mogły się odbyć ( konsultacje medyczne itp. )  ale w końcu udało się . Wczoraj na konferencji prasowej nasi znakomici sportowcy spotkali się z dziennikarzami na konferencji prasowej.

Obie nasze sekcje tj. nart wodnych i kajakarstwa  mają  powody do dumy . Z jednej strony obchodzą 50 –lecie istnienia w klubie  a z drugiej strony ich czołowi zawodnicy zdobywają medale na najważniejszych imprezach .

„ Najpierw kwalifikacje a potem igrzyska” – takie plany postawiła przed sobą Edyta  która  w K-4  marzy o medalu na olimpiadzie w Rio de Janeiro.
A z kolei Kamil Borysewicz najlepszy polski skoczek na nartach wodnych po sukcesie w Hiszpanii  szykuje się do zdobycia medalu na mistrzostwach Europy w Niemczech, ale wpierw start z Netta Cup . Pod warunkiem iż wyleczy kontuzję . Mało kto wie, iż Kamil zdobył brązowy medal MŚ skacząc z pękniętymi żebrami .
Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów

IMG_0494 (2) IMG_0498 (2)

czwartek, 16 lipca, 2015 Aktualności, Kajakarstwo