Pozdrowienia z Malty

Pozdrowienia dla wszystkich kibiców i trzymających kciuki z Poznańskiej Malty przesyłają Edyta Dzieniszewska, Mateusz Motybel wraz z trenerem Jerzym Grąbczewskim.
Bardzo cieszymy się że przyjechaliśmy tu parę dni wcześniej,mamy możliwość trenować na torze, na którym wystartujemy już w weekend. Pływa się tu zupełnie inaczej niż po naszej rzece czy jeziorze, panuje zupełnie inna atmosfera, czuć w powietrzu już zapach zmagań, i dreszczyk emocji, przed każdym treningiem. Razem ze nami na Malcie trenuje cała kadra dziewcząt, i kanadyjkarze, kajakarze są jeszcze w Wałczu.
Czujemy się dobrze i nie możemy doczekać się już pierwszych startów.
Trzymamy kciuki
Wyszukiwarka



Firmy które nas wspierają.
PODLASKIE – film promocyjny województwa podlaskiego
Ostatnie wpisy
- Ostatni trening seniorów w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026
- XX Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
- Seniorzy AKS Sparta walczyli do końca
- Treningi zawodników sekcji narciarstwa wodnego trwają pełną parą
- Wsparcie Województwa Podlaskiego
- Sparingi
- Zimowe trenowanie
- Sportowy region
- Spotkanie świąteczno-jubileuszowe Totalizatora Sportowego
- III Podlaska Gala Sportu
- Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW
- Uroczyste wręczenie nagród dla zawodników sekcji kajakowej i narciarstwa wodnego
- Popularyzacja i upowszechnianie kajakarstwa oraz narciarstwa wodnego wśród mieszkańców Augustowa
- Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki
- Wyjątkowe gratulacje od Marszałka Województwa Podlaskiego






