AKS Sparta zdobywa medale na Mistrzostwach Polski i GPX of Poland w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem

23-25 sierpnia 2024 r. w Augustowie odbyły się MP oraz Grand Prix of Poland w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem w konkurencjach slalom, skoki i jazda figurowa. Zawodnicy naszego klubu zmierzyli się nie tylko z wyzwaniem jakie prezentują same mistrzostwa ale i z ciężkimi warunkami nam jeziorze Necko spowodowanymi licznie przemieszczającymi się motorówkami i skuterami w związku ze sprzyjającą ku temu upalną pogodą.

Oto nasze osiągnięcia w następujących kategoriach:

Mistrzostwa Polski:
Slalom
W kategorii U15 chłopców II miejsce wywalczył Oskar Domaszewski a III miejsce Stanisław Suszyński.
W kategorii U 19 kobiet II miejsce zajęła Dominika Cyl, a III w tej kategorii Gabriela Koszycka.

Jazda figurowa
W kategorii U 15 chłopców I miejsce zajął Oskar Domaszewski, II miejsce Borys Bernatowicz, a III wywalczył Stanisław Suszyński.
W kategorii U19 kobiet I miejsce zajęła Gabriela Koszycka.

Skoki
W kategorii U15 chłopców II miejsce zajął Oskar Domaszewski.
W kategorii U19 kobiet I miejsce zajęła Dominika Cyl, a II miejsce Gabriela Koszycka.

Grand Prix of Poland:
Slalom:
W kategorii U15 II miejsce wywalczył Oskar Domaszewski.
W kategorii U19 II miejsce zdobyła Dominika Cyl, a III Gabriela Koszycka.

W kategorii U15 II miejsce Oskar Domaszewski.
W kategorii U19 II miejsce zajęła Gabriela Koszycka, a IV Dominika Cyl.

Skoki
W kategorii U 15 II miejsce zajął Oskar Domaszewski.
W kategorii U 19 II miejsce zajęła Dominika Cyl, a III miejsce Gabriela Koszycka.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom!