18-ste zwycięstwo naszych piłkarzy.

2:1  takim wynikiem zakończył  sie mecz na” szczycie ” . Nasi  piłkarze pokonali swych przeciwników z Sejn 2:1

Bramki w 44 minucie Sobolewski i 60 minucie Niedziedzki. Goscie strzelili swa bramke w samej końcówce  gdy nasi grali w 10 -ciu gdyż jeden z naszych piłkarzy za drugą żółta kartke musiał opuścić boisko .

Trudny mecz ale to co najważniejsze 18-zwyciestwo naszych piłkarzy. Ale jeśli wydaje się iż było to kolejne zwycięskie łatwe  spotkanie to mylimy się . To był mecz na szczucie i nie był łatwy . Zresztą więcej  parę minut po meczu powiedział Jacek Bayer trener naszych piłkarzy .

„ Bardzo trudne spotkanie. Wszyscy na nas się nastawiają, chcą nam zabrać punkty. Mamy super serię  18 zwycięstw i każdy chce ją przerwać . A co do meczu – trudne warunki ,deszcz się rozpadał i było ślizgo. Na pewno ta czerwona kartka była niepotrzebna jak również te dwie żółte. Nie potrafiliśmy piłki przytrzymać i strzelili nam ta bramkę kontaktową  i w końcówce  zrobiło się nerwowo .        Ostatnie 20 minut  nie potrafiliśmy piłki przytrzymać  ale jeśli się wygrywa tyle spotkań to w tej głowie jest za dużo rozluźnienia i nie ma skupienia i ciężko jest na skupienie przed kolejnym meczem.

Mamy 17 pkt przewagi i raczej nic nie powinno nam zagrozić w awansie a my musimy sie postarać tą znakomitą serię zwycięstw podtrzymać i chcemy to zrobić . Ale też bedziemy wprowadzać  zawodników tych,  którzy mniej grali. Mam nadzieje że to się uda i bedziemy sie cieszyć z kolejnych zwycięstw Przed nami kolejne cięzkie spotkanie z Pograniczem Kuznica  Białostocka  w niedziele o godz. 16-stej .”