21 – wsze zwycięstwo, pewny awans Sparty .

Kolejny przeciwnik za nami . Tym razem w swym 21 meczu nasi chłopcy pokonali na wyjeździe Sudovię Szudziałowo 1:2. Bramki 11 minuta Mateusz Niedźwiedzki ( ze stałego fragmentu gry strzał głową ) oraz w 18 minucie piękna bramka Pawła Zaniewskiego z akcji . Gospodarze strzelili swoją bramkę na początku II połowy w 46 minucie .

To co ważne jest na 21 meczy – 21 zwycięstw. Nasi piłkarze już maja awans zapewniony  – mają 17 pkt przewagi na drugą w tabeli drużyna  a do końca pozostało tylko 5 kolejek .

Tradycyjnie o meczu  powiedział trener naszej zwycięskiej drużyny Jacek Bayer :

„Graliśmy w bardzo okrojonym składzie. Mecz nam się znakomicie ułożył i pierwsza połowa była bardzo dobra dla nas. Pełna kontrola dwie strzelone branki. Druga połowa była niestety nieco  inna i jak to się mówi w żargonie piłkarskim „ nie wyszliśmy z szatni „ . Szybko stracona bramka, kontuzją Klukowskiego  i ambitna gra gospodarzy . Ale szczęście nam sprzyjało i mamy kolejne 21 zwycięstwo i już pewny awans do IV ligi. W tym awansie już nic nam nie może przeszkodzić no chyba iż sami zrezygnujemy . Kolejny mecz gramy u siebie w sobotę   o godz. 15.30 z KS Studzianki .”

poniedziałek, 23 maja, 2016 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011