21 – wsze zwycięstwo, pewny awans Sparty .

Kolejny przeciwnik za nami . Tym razem w swym 21 meczu nasi chłopcy pokonali na wyjeździe Sudovię Szudziałowo 1:2. Bramki 11 minuta Mateusz Niedźwiedzki ( ze stałego fragmentu gry strzał głową ) oraz w 18 minucie piękna bramka Pawła Zaniewskiego z akcji . Gospodarze strzelili swoją bramkę na początku II połowy w 46 minucie .

To co ważne jest na 21 meczy – 21 zwycięstw. Nasi piłkarze już maja awans zapewniony  – mają 17 pkt przewagi na drugą w tabeli drużyna  a do końca pozostało tylko 5 kolejek .

Tradycyjnie o meczu  powiedział trener naszej zwycięskiej drużyny Jacek Bayer :

„Graliśmy w bardzo okrojonym składzie. Mecz nam się znakomicie ułożył i pierwsza połowa była bardzo dobra dla nas. Pełna kontrola dwie strzelone branki. Druga połowa była niestety nieco  inna i jak to się mówi w żargonie piłkarskim „ nie wyszliśmy z szatni „ . Szybko stracona bramka, kontuzją Klukowskiego  i ambitna gra gospodarzy . Ale szczęście nam sprzyjało i mamy kolejne 21 zwycięstwo i już pewny awans do IV ligi. W tym awansie już nic nam nie może przeszkodzić no chyba iż sami zrezygnujemy . Kolejny mecz gramy u siebie w sobotę   o godz. 15.30 z KS Studzianki .”