24-te zwycięstwo naszej Sparty – Jasion Jasionówka pokonany 1:2

W swym kolejnym meczu 24 zwyciestwo z rzędu naszego klubu. Mecz wyjazdowy i to wcale nie był spacerek.  Trzecia druzyna w tabeli była godnym przeciwnikiem . Cięzki mecz ale to co najważniejsze zwycięski.

O meczu powiedział J. Bayer trener naszych piłkarzy :

„ Graliśmy z przeciwnikiem , który na własnym boisku nie doznał porażki w tej rundzie . Wygrali 9 razy i dwa razy zremisowali. Zdawaliśmy sobie z tego sprawę i wiedzieliśmy,  iż nie będzie to łatwy mecz . I tak było  ale byliśmy na to przygotowani . . Mogliśmy dobrze rozpocząć ten mecz mając w pierwszych 10 minutach dwie znakomite sytuacje . Niestety w obu zawiodła skuteczność Ł. Sobolewskiego. W II połowie Łukasz w pełni się zrehabilitował strzelając na 0:1 bramkę . Pięć minut później gospodarze wyrównali z rzutu wolnego po strzale Łukasza Zawadzkiego ( byłego piłkarza Lecha Poznań ) . Ozdobą meczu była zwycięska bramka W. Mickiewicza, który popisał się strzałem z 25 metrów w samo okienko w 74 minucie. W trakcie  obie drużyny miały szanse na zdobycie bramki , były słupki i porzeczki.  Mecz stał na wysokim poziomie . Cieszy zwycięstwo – 24 z rzędu. A najbliższy mecz rozgrywamy u siebie ze Skrą Wizna – ostatnią drużyną w tabeli, która walczy o utrzymanie się a to znaczy iż mecz nie będzie łatwy. Dziękuje chłopakom za postawę i zwycięstwo .”