3:0 z KS Studzianki -Sparta bije rekordy

To juz 22 zwycięstwo naszych chłopaków . Przez cały mecz nasi zdecydowanie przeważali . Mecz powinien zakończyć się wynikiem 6:0 a moze wiecej . Sytauacji  tzw 100% było naprawdę sporo . W pierwszej połowie nasi piłkarze m.in nie wykorzystali rzutu karnego. A pierwsza bramka padła pod koniec I połowy .  W drugiej padły dwie kolejne w tym jedna   z wykorzystanego  tym razem karnego . Po meczu J. Bayer  mimo zwycięstwa był niezbyt zadowolony z meczu. Jak powiedział „Nie było to porywające widowisko alez też na usprawiedliwenie  to długi i ciężki sezon. Wszyscy chcą nam urwac punkt – grają murując dostęp do swojej bramki . Ciężko jest wtedy strzelić gola ale póki co nam się udaję . Ale też  chłopcom brakuje już motywacji a dzisiaj powinniśmy wysoko wygrać –  szkoda tych nie wykorzystanych  sytuacji .

Bramki : w 40 minucie Lewkiewicz  oraz w II połowie z karnego Wilczewski 65 min. i Mickiewicz 75 minuta.