« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

32 Teamy wystartują w Rouen – w wyścigu Mistrzostw Świata Łodzi Wytrzymałosciowych

Już za tydzień pierwszy z wyścigów  MŚ Łodzi Wytrzymałościowych – 24 godzinny wyścig w Rouen.  Będzie to  jubileuszowy  50  wyścig w tej Francuskiej miejscowości . I co ważne; w końcu w tym wyścigu wystartuje zespól z Polski. Będzie to jak wcześniej informowaliśmy team   Balt Yacht   z  B. Marszałkiem na czele . Finał już w lipcu na jeziorze Necko . Ile ekip przyjedzie do Augustowa będzie uzależnione od ilości zespołów , które zaliczą ( ukończą )  pierwszy etap czyli właśnie wyścig w Rouen .

Wśród pilotów poszczególnych teamów,  którzy  znajdują się na liście startowej w Rouen są   prawdziwe gwiazdy a tak naprawdę  najlepsi   na świecie  – piloci z F1H2O.  W  teamie Drakkar zobaczymy  zwycięzcę ubiegłorocznych wyścigów F1H2O  Alexa Carella   w F1  startującego  w Qatar Team  czy też drugiego  w ostatniej edycji   F1H2O  Philippe Chiappe  ( w F1 jeżdżącego   w zespole F1 CTIC China Team).   „Nasz” reprezentant B. Marszałek   to były członek  teamu  Nautica a w tym roku w F1 pilot zespołu Singha F1 Racing Team . Nie możemy zapomnieć tez o  9-tym  w ubiegłorocznych wyścigach f1 Rosjaninie  S. Kourtsenovskim  startującego w Rouen w zespole  Balt Yachtu. I wszystko wskazuje iż Ci wspaniali piloci wystartują w Augustowie.

AKS SPARTA jako organizator finału  wysyła do Rouen ” specjalnych ” wysłanników Wojtka i Agnieszkę, których zadaniem jest zaproszenie jak największej ilości ekip do Augustowa

druzyny

czwartek, 9 maja, 2013 Aktualności, Necko Endurance