Biebrza Goniądz pokonana.

W swym kolejnym wyjazdowym meczu Sparta Augustów pokonała Biebrzę Goniądz 0:3.

Branki strzelili Łukasz Sobolewski 2 : w 25 i 90 minucie oraz  Paweł Stasiński  w 68 minucie .

O meczu  J. Bayer:

Bardzo dobre spotkanie z naszego punktu . Gra uporządkowana. Prowadziliśmy 1:0 do przerwy i to był wynik jak najbardziej zasłużony . W II połowie  kolejna bramka i 2:0. Później troszkę sobie skomplikowaliśmy  sytuacje poprzez niefortunną interwencja naszego bramkarza , który dostał czerwoną kartkę i graliśmy w 10-tkę . Ale daliśmy rade ba nawet strzeliliśmy  w końcówce bramkę na 3:0.  Te zdobyte punkty są da nas bardzo cenne tym bardziej iż przed nami mecze w drużynami które będą walczyć o awans . A póki co jesteśmy na II miejscu w tabeli. Przed nami kolejny mecz tym razem na własnym boisku z Pogonią Łapy . Już teraz zapraszam w sobotę na godz. 11 Stadion przy ul . Tytoniowej .

poniedziałek, 5 września, 2016 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011