Dobry mecz i pechowa porażka.

Sparta 1951 Szepietowo – Sparta Augustów 3:2 (2:2). Bramki: 0:1 – Sobolewski 21, 0:2 – Sobolewski 28, 1:2 – Piszczatowski 31, 2:2 – Kowalczyk 35, 3:2 – Król 70.

Nie udał się dla naszej Sparty pierwszy mecz . Przegraliśmy z jedną z najlepszych drużyn IV ligi  mimo iż prowadziliśmy 0:2.

Komentarz J. Bayera trenera Sparty :

„ Boli taka porażka . Po tym zwycięstwie  Szepietowo będzie Wice liderem naszej  ligii. Prowadziliśmy 0:2,  ale przegraliśmy . Mamy pretensje do siebie samych. Gdybyśmy dotrwali z tym wynikiem do k. pierwszej połowy wynik byłby zupełnie inny.. Ale niestety dwa  stracone gole w ciągu dwóch minut  zmieniły sytuację. Szkoda tym bardziej iż kontuzje odnieśli dwaj czołowi nasi piłkarze  Czereszewski i Saniewski. . Ale chłopcy pokazali iż z nimi należy się liczyć. Przed nami już w sobotę mecz z Sokołem . Chłopcy u siebie są  żądni zwycięstwa . Zapraszam  na nasz kolejny mecz o godz. 16-stej .