Edyta Dzieniszewska wśród najpopularniejszych sportowców regionu w 2011 roku

Miło nam poinformować iż nasza zawodniczka Edyta Dzieniszewska ( kajakarstwo) zajęła VI miejsce wśród najpopularniejszych sportowców Podlasia .
Edyta to  zawodniczka Sparty  i reprezentantka Polski. Wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy w Belgradzie w K-1 na 1000 metrów. Była druga w K-1 na 1000 metrów w Pucharze Świata w Poznaniu i trzecia w K-1 na 1000 metrów w Pucharze Świata Duisburgu. Srebrna medalistka mistrzostw Polski w K-1 na 1000 metrów. Kandydatka do wyjazdu na igrzyska olimpijskie w Londynie. Trenerem Edyty jest Jurek Grąbczewski.

Najpopularniejszym sportowcem w 2011 roku został wybrany przez kibiców i Czytelników „Gazety Współczesnej” Kamil Kryński – lekkoatleta Podlasia Białystok. W 12. Plebiscycie Piłkarskim zwyciężył Tomasz Frankowski – kapitan Jagiellonii Biaystok.