« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Edyta i Kamil wspólnie na konferencji prasowej.

Nasi „eksportowi „ zawodnicy nie zawodzą . Jak wcześniej informowaliśmy Edyta Dzieniszewska – Kierkla na Europejskich Igrzyskach w Baku wspólnie z koleżankami w K-4 zdobyła brąz a z kolei Kamil  w Hiszpanii zdobył również brązowy medal  na Mistrzostwach Świata U21 w skokach za motorówką.  

Wcześniejsze planowane  przez klub uroczyste powitanie  z różnych względów nie mogły się odbyć ( konsultacje medyczne itp. )  ale w końcu udało się . Wczoraj na konferencji prasowej nasi znakomici sportowcy spotkali się z dziennikarzami na konferencji prasowej.

Obie nasze sekcje tj. nart wodnych i kajakarstwa  mają  powody do dumy . Z jednej strony obchodzą 50 –lecie istnienia w klubie  a z drugiej strony ich czołowi zawodnicy zdobywają medale na najważniejszych imprezach .

„ Najpierw kwalifikacje a potem igrzyska” – takie plany postawiła przed sobą Edyta  która  w K-4  marzy o medalu na olimpiadzie w Rio de Janeiro.
A z kolei Kamil Borysewicz najlepszy polski skoczek na nartach wodnych po sukcesie w Hiszpanii  szykuje się do zdobycia medalu na mistrzostwach Europy w Niemczech, ale wpierw start z Netta Cup . Pod warunkiem iż wyleczy kontuzję . Mało kto wie, iż Kamil zdobył brązowy medal MŚ skacząc z pękniętymi żebrami .
Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów

IMG_0494 (2) IMG_0498 (2)

czwartek, 16 lipca, 2015 Aktualności, Kajakarstwo
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

 


Klub uhonorowany

Odznaką Honorową Województwa Podlaskiego

Partner Strategiczny

lotto

Partner Klubu

Partner klubu

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011
5 odwiedzających teraz
1 gości, 4 bots, 0 członków