Hetman Białystok pokonany na własnym boisku 0:1.

Trwa dobra passa  Sparty. Tym razem „”naszym”  łupem  został Hetman Białystok, który na własnym boisku musiał uznać wyższość naszych chłopców i przegrał 0:1. Bramkę w 63 minucie zdobył niezawodny Łukasz Sobolewski.

Tradycyjny już komentarz Jacka Bayera trenera Sparty:

„ Zwycięstwo cieszy tym bardziej iż jest to zwycięstwo wyjazdowe. Myślę  iż na nie zasłużyliśmy. W pierwszej połowie mieliśmy 3 dogodne sytuacje na zdobycie bramki ale zawiodła skuteczność. Druga połowa była wyrównana ale cieszy bramka Łukasza Sobolewskiego zdobyta główka po dośrodkowaniu Pawła Zaniewskiego. Cieszę się z postawy całej drużyny,

Nie mogę też zapomnieć o naszych kibicach, którzy byli z nami i przez całe 90 minut nas dopingowali. Dziękuje w imieniu własnym i piłkarzy.

Za tydzień ostatni mecz w tym roku, który rozegramy   u siebie na stadionie przy ul. Tytoniowej o 11-stej . Będzie to mecz w pewnym sensie na szczycie gdyż naszym przeciwnikiem będzie  Gryf Gródek . Zapraszam „

Pozostałe  wyniki z soboty :

KS Michałowo – Sokół Sokółka 2:1 (1:1).
Bramki:
 Ibrahim 44, Frąckiel 90 – Woronowicz 15.

LZS Narewka – Puszcza Hajnówka 3:0 (1:0).
Bramki:
Lasota 44, Tomczyk 65, Krasnopolski 90.

Magnat Juchnowiec Kościelny – Promień Mońki 3:1 (0:0).
Bramki:
 Czajkowski 69, 80, Szychowski 73 – Kożlik 80.

Cresovia Siemiatycze – Znicz Suraż 3:0 walkower  – goście nie stawili się na mecz.