Horror ze szczęśliwym zakończeniem – Sparta wygrywa 3:2 .

W zakończonym godzinę temu meczu Sparta podejmowała na własnym boisku Puszczę Hajnówka. Przed meczem trener  naszych piłkarzy J. Bayer obawiał się tego meczu ale też wiedział  iż zwycięstwo jest nam bardzo potrzebne.

To był dziwny mecz , były piękne bramki  ale też  trudne chwile  dla Sparty. Początek ułożył się znakomicie – wygrywaliśmy już 2:0 by na kilka minut przed zakończeniem meczu goście doprowadzili do remisu 2:2. .Ale ostatecznie udało się . W ostatniej akcji zdobyliśmy gola i cały mecz zakończył się zwycięstwem Sparty 3:2.

Sparta grała w następującym składzie :

Bramkarz – Marcin Putra

Kapitanem był Paweł Zaniewski ( 14)  i dalej Zaniewski Adam ( 4) , Knoch Mateusz 17), Parafinowicz Dawid ( 2) , Żukowski Przemysław (9) , Lazebnyk Aleksandr ( z nr 19  debiut Saszy w drużynie ) , Wilczewski Kamil ( 6) , Wielgat Maciej ( 7) , Mickiewicz Wojciech ( 15) , Niedżwiecki Mateusz ( 10 ) .

Rezerwowi : Sutuła Michał ( 25) , Urban Mariusz( 8) , Grajewski Rafał (5), Pieślak Michał (18) , Kopiczko Konrad  z nr 16  ( wszedł w II połowie i to był debiut w IV lidze naszego 16-letniego piłkarza )  Stasiński Paweł  (11) oraz Dorochowicz Dawid.

O meczu powiedział trener Sparty J. Bayer :

„ Stworzyliśmy sobie horror. W pierwszej połowie prowadzenie 2:0 i nagle bramka z niczego . W drugiej połowie walimy głową w mur .Mamy sytuacje ale duża  nieskuteczność . Dostajemy z rzutu wolnego znowu bramkę . Dwa strzały gości na nasza bramkę i dwa gole. Ale skończyło się szczęśliwie. Atakowaliśmy do końca . Chłopcy wykrzesali z siebie ostatnie siły , pokazali trochę tej ambicji sportowej i ta bramka Wojtka Mickiewicza w 92 minucie bardzo cieszy bo to 3 pkt.  przed następnymi meczami

Strzelcy bramek dla Sparty: Przemek Żukowski , z rzutu karnego Mateusz Knoch oraz Wojciech Mickiewicz