« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Już jutro tj w srode Gumball 3000 przejedzie przez Augustów i odwiedzi Warszawę

 W nielegalnym wyścigu najdroższych aut świata biorą udział same gwiazdy

Kolumna 100 możliwie najdroższych superaut (m. in. Bugatti, Aston Martin, Lamborghini, Ferrari, Morgan, Bentley, Rolls Royce, McLaren, Twisted Land Rover, Mercedes Benz…) wyruszy z Kopenhagi 18 maja. W autach m. in. litewski siłacz Rubert Burneika, amerykańska wokalistka EVE, raperzy z Cypress Hill, Xzibit, czy legenda skateboardu Tony Hawk., David Hasselhoff, , Adrien Brody, Jason Statham   to zaledwie część uczestników kultowego wyścigu najdroższych aut świata, który w tym roku jeden z przystanków ma w Warszawie. Wyjątkowa impreza motoryzacyjna zagości w polskiej stolicy już w środę.

 

22 maja mieszkańcy kilku polskich miast będą mieli okazję zobaczyć na własne oczy największy i najbardziej ekstrawagancki nielegalny wyścig świata, czyli słynny Gumball 3000. Choć impreza nie dba o żadne oficjalne pozwolenia i zgody, jej organizatorom nie przeszkadza to w zaplanowaniu specjalnych przystanków.

Fani motoryzacji (także w Polsce) już w środę będą mogli oglądać najszybsze i najdroższe maszyny świata. Co roku uczestnicy Gumball 3000 przemierzają trzy tysiące mil po drogach kilku różnych państw. Trasa tegorocznych zawodów wiedzie z Kopenhagi przez Sztokholm, Sankt Petersburg i Warszawę, aż po Monte Carlo, gdzie impreza dotrze w przeddzień rozpoczęcia wyścigu Formuły 1.

Będą przejeżdżać przez Suwałki i Augustów . Warto zobaczyć

Choć auta takie, jak Ferrari Laferrari, Lamborghini Aventador, Mercedes McLaren SLR Mansory, White Gold McLaren SLR czy Ultima GTR Rebellio przejadą w środę przez całą Polskę, większość mieszkańców miejscowości znajdujących się na trasie Gumball 3000 będzie miała okazję podziwiać wszystkie te samochody jedynie przez chwilę.

wtorek, 21 maja, 2013 Aktualności, Pozostałe