« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Kamil Borysewicz – Wice Mistrz Świata w skokach na nartach wodnych

Wywiad  z niewątpliwe największym talentem  w nartach wodnych  zawodnikiem Sparty Augustów Wice Mistrzem Świata Kamilem Borysewiczem.

6xlti670ubj36f28dimages (1)imagesIMG_2828

Kamil powiedz nam cos o sobie …

Nazywam się Kamil Borysewicz mam 18 lat, uczę się w II Liceum Ogólnokształcącym., W wolnych chwilach lubię grać na komputerze, słuchać muzyki, spotykać się z kolegami i dziewczyną. Interesuje się również innymi sportami, np. piłka nożna, w którą sam bardzo lubię grać, po za tym chodzę na siłownię. Moim aktualnym trenerem a za razem kolegą jest Mateusz Krzywiński. Powiedziałem  aktualnym, ponieważ w moich umiejętnościach sportowych duży udział miał także Maciej Krzywiński.

Mija 2013 rok, który był dla Ciebie  bardzo udany.  Z którego startu jesteś najbardziej zadowolony?

Rok 2013 jest dotychczas najbardziej owocnym rokiem w moim życiu, wyznaczone cele udało mi się osiągnąć. Najbardziej mnie cieszy występ na Mistrzostwach Świata w nartach wodnych do lat 21 w Stanach Zjednoczonych. Udało mi się zdobyć drugie miejsce w skokach z wynikiem 62,5m, który jest również rekordem Polski seniorów.

Jakie są Twoje plany na kolejny rok? Który start będzie najważniejszy ..?

Planem na następny rok jest dobre przygotowanie fizyczne i poprawienie moich dotychczasowych wyników. A tytuły mam nadzieję przyjdą wraz z wynikami. Myślę, że najważniejszymi zawodami będą Mistrzostwa Europy.

Przyjmij od nas najlepsze życzenia Noworoczne , udanych startów i kolejnych rekordów medali Mistrzostw Świata , Europy .

Dziękuje, także życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.

Co chciałbyś na koniec powiedzieć swoim kibicom …

Dziękuje osobom, które wierzą w mój rozwój i kibicują mi kiedy jestem na zawodach. To ważne, żeby mieć też wsparcie rodziny i znajomych, wtedy osiągnięcia bardziej cieszą.

Dziękujemy za rozmowę

 

Rozmowę przeprowadził Krzysztof Andruszkiewicz

 

wtorek, 31 grudnia, 2013 Aktualności, Narciarstwo wodne
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

 


Klub uhonorowany

Odznaką Honorową Województwa Podlaskiego

Partner Strategiczny

lotto

Partner Klubu

Partner klubu

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011
1 odwiedzających teraz
0 gości, 1 bots, 0 członków