Kolejna kolejka Podlaskiej IV ligi za nami

Nie by to udany wyjazd Sparty mimo dobrego początki ale niewykorzystane szanse mszczą się i tak tez było . Wissa Szczuczyn pokonała Spartę 4:1 .  Mieliśmy serię porażek z czołówką  tabeli.

Ale też uczciwie trzeba stwierdzić iż Sparta jeszcze rok temu grała w niższej klasie. A teraz w miarę dobrze sobie radzi  w IV lidzie ale konieczne zapewne będą wzmocnienia i ciężka praca.

Trener Sparty Jacek Bayer stara się aby Sparta grała coraz lepiej ale nie od razu wszystko wychodzi.

Obecnie Sparta jest na VII miejscu w tabeli na 16 drużyn .

Bramki ::

Wissa Szczuczyn – Sparta Augustów 4:1 (1:0) Bramki: 1:0 Bondziul 37, 2:0 P. Marcinkiewicz 65, 2:1 Sobolewski 68, 3:1 Marcinkiewicz 80, 4:1 Bondziul 88.

O meczu

Jacek Bayer trener Sparty :

„ Pierwsze 20 minut znakomite dla naszej drużyny , cztery sytuacje sam na sam i żadnej bramki. I to się mści . Najsmutniejsze jest to iż tracimy bramkę po prostym błędzie – sami sobie pomagamy . Ten mecz mogłby zakończyć  się zupełnie innym wynikiem . Ale cóż taka jest piłka . Wiemy na co na stać . Szkoda tego meczu”

Mateusz Lisowski ( Wissa): Wygraliśmy zasłużenie, ale rezultat mógł być inny, gdyby nie zmarnowana znakomita okazja Sparty w pierwszej połowie. Zaprzepaścili sytuację sam na sam z golkiperem. Później po strzeleniu gola, grało się nam już znacznie łatwiej.

poniedziałek, 22 maja, 2017 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011