Kolejna kolejka Podlaskiej IV ligi za nami

Nie by to udany wyjazd Sparty mimo dobrego początki ale niewykorzystane szanse mszczą się i tak tez było . Wissa Szczuczyn pokonała Spartę 4:1 .  Mieliśmy serię porażek z czołówką  tabeli.

Ale też uczciwie trzeba stwierdzić iż Sparta jeszcze rok temu grała w niższej klasie. A teraz w miarę dobrze sobie radzi  w IV lidzie ale konieczne zapewne będą wzmocnienia i ciężka praca.

Trener Sparty Jacek Bayer stara się aby Sparta grała coraz lepiej ale nie od razu wszystko wychodzi.

Obecnie Sparta jest na VII miejscu w tabeli na 16 drużyn .

Bramki ::

Wissa Szczuczyn – Sparta Augustów 4:1 (1:0) Bramki: 1:0 Bondziul 37, 2:0 P. Marcinkiewicz 65, 2:1 Sobolewski 68, 3:1 Marcinkiewicz 80, 4:1 Bondziul 88.

O meczu

Jacek Bayer trener Sparty :

„ Pierwsze 20 minut znakomite dla naszej drużyny , cztery sytuacje sam na sam i żadnej bramki. I to się mści . Najsmutniejsze jest to iż tracimy bramkę po prostym błędzie – sami sobie pomagamy . Ten mecz mogłby zakończyć  się zupełnie innym wynikiem . Ale cóż taka jest piłka . Wiemy na co na stać . Szkoda tego meczu”

Mateusz Lisowski ( Wissa): Wygraliśmy zasłużenie, ale rezultat mógł być inny, gdyby nie zmarnowana znakomita okazja Sparty w pierwszej połowie. Zaprzepaścili sytuację sam na sam z golkiperem. Później po strzeleniu gola, grało się nam już znacznie łatwiej.