« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo – Sparta górą .

W meczu na „szczycie „ piłkarze Sparty pokonali na własnym boisku Pogoń Łapy 3:1  i być może  będą liderem w tabeli. 

Klasycznym  hat trickiem popisał się Łukasz Sobolewski strzelając trzy bramki w 20-stej , 30-stej  i 75 minucie Goście jedynego gola zdobyli w 28 minucie .

A po meczu szczęśliwy trener Sparty Karol  Salik powiedział:

Być może gra nie była najlepsza ale konsekwentna i najważniejsze że wygrywamy drugie spotkanie . Wiem z jakimi borykamy się problemami (kadrowymi i organizacyjnymi ) ale z tygodnia na tydzień chcemy to ulepszać i fajnie że są wyniki, które budują atmosferę . Weszli do drużyny młodzi chłopacy  Kopiczko czy Sałata i są  pozytywnie nastawieni. Są wyniki jest bardzo fajna atmosfera, której dawno takiej nie było. I oby tak dalej aby to szło w jak najlepszym kierunku

Korzystając w okazji spytaliśmy  o wczorajszy Memoriał Trockiego w Suwałkach i wygraną Sparty 6:2 .

Oto co nam powiedział  o wczorajszym wygranym meczu z Wigrami strzelec aż 3 bramek  Karol Salik ( tak tak to nie pomyłka )

„Fajna sprawa ze mogliśmy kolejny raz  spotkać się w Memoriale poświeconym pamięci Rafała Trockiego – fantastycznego człowieka . Znakomicie zorganizowany mecz dzieciaków rocznik 2008 z Bartkiem synem Rafała , który grał w naszej drużynie i cieszę się że mogłem strzelić trzy bramki . Lukasz Sobolewski wczoraj był i obserwował ten mecz i widzę że wziął sobie do serca bramki wczorajsze trenera i dzisiaj także hat trick i ztego trzeba się cieszyć”

 

 

sobota, 19 sierpnia, 2017 Aktualności, Piłka nożna