Kolejny remis Sparty.

W sobotnie popołudnie nasi piłkarze gościli na swoim boisku Spartę 1951 Szepietowo.

Padł remis 2:2 , z którego zapewne zadowoleni są  goście a gospodarze nie.

Prowadziliśmy po pierwszej połowie 1:0 . Na początku drugiej połowy było już 2:o dla naszej Sparty .  Później  niestety straciliśmy 2 bramki . Ostatnia bramka na remis padła w ostatnich sekundach meczu. Szkoda 3 punktów ale taka jest piłka.

O meczu trener Sparty Karol Salik:

„Kolejne spotkanie w którym nie możemy dowieźć zwycięstwa do końca meczu.  Przy prowadzeniu 2:0 myśleliśmy,   iż mecz jest rozstrzygnięty  na naszą korzyść  i oddaliśmy inicjatywę .  Szkoda 3 punktów. Straciliśmy bramki przy prostych błędach i nad tym musimy popracować . Bramki strzelili dla nas Dorochowicz w 4 minucie oraz w 49 minucie Sobolewski.

Przed nami kolejny mecz. Już w sobotę gramy wyjazdowy mecz  z Dabrową Białostocką . Mam nadzieje iż to tego czasu nasi kontuzjowani czołowi piłkarze dojdą do siebie „