Lider pokonany. Sparta wygrała 2:0 z Promieniem Mońki

Pierwszej porażki  w rundzie wiosennej doznał aktualny lider Promień Mońki . W pierwszej połowie było 1:0 dla Sparty a druga bramka padła w 95 minucie. Niepokonana do dziś drużyna Promienia Mońki poczuła smak goryczy porażki. Nasi chłopcy pokazali klasę i wygrali . Bramki dla Sparty zdobyli w 40 min. Zaniewski a w ostatniej 95 minucie ( aż 5 minut doliczył sędzia ) Sobolewski. Drużyna Sparty mogła wygrać znacznie wyżej było przynajmniej kilka tzw 100 % sytuacji ale też i goście mieli swoje szanse ale na ich drodze stanęła znakomita nasza defensywa i bramkarz. BRAVO

Po meczu trener  Sparty J. Bayer prawie stracił głos   ( tak dopingował swoich chłopców ) ale ochrypłym głosem powiedział parę zdań zakończonym  meczu

„Cieszę się przede wszystkim z tego iż po meczu w Hajnówce, który nam wybitnie nie wyszedł  dziś wygraliśmy i to z kim. Z drużyna do dziś niepokonaną , liderem naszej ligi. Chłopcy pokazali dziś charakter i wolę walki. Wyszli do meczu z liderem , który wszystkich pokonywał . Zostawiliśmy na boisku  kawał serca  i wygraliśmy zasłużenie.  Było trochę nerwowości  jak w takim meczu . Ale mnie cieszy jedna rzecz – pod względem walki nie odpuściliśmy nawet na metr  i myślę iż chłopcy „zaorali” dzisiaj  to boisko ; może  trawa będzie rosła   lepiej. Muszę im za to podziękować  . Wielkie dzięki  należą sie też kibicom za wspaniały doping  .  Cóż miło jest pokonać lidera  ale przed nami kolejne mecze i ciężka praca „