« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Medale MP w narciarstwie wodnym za motorówką rozdane.

W Augustowie   odbyły się ostatnie zawody z tegorocznego cyklu mistrzostw Polski w narciarstwie wodnym za motorówką. Tym razem rywalizacja toczyła się w konkurencji skoków. W kategorii Open niespodzianek nie było. Triumfowali reprezentanci naszej  Sparty – Małgorzata Rutkowska i Kamil Borysewicz.

Kamil Borysewicz jako jedyny zawodnik podczas dwudniowej rywalizacji pokonał granicę 60 metrów. W sobotę skoczył 61,1 m. W niedzielnych finałach lądował bliżej (57,5m) ale to spokojnie wystarczyło do złota. Srebro wywalczył Erwin Zawadzki z MOS-u Augustów (52,9 m w finale), a brąz jego brat Konrad (43,3 m w finale).

Małgorzata Rutkowska, koleżanka Kamila Borysewicza z AKS Sparty, pewnie wygrała rywalizację kobiet na skoczni w Augustowie. W finale osiągnęła 36,1 m. Na podium stanęły obok niej Zuzanna Polkowska z MOS-u (27,7 m w finale) oraz Ewelina Cyl ze Sparty (27,1 m w finale).

W innych kategoriach triumfowali:

U14 chłopcy – Jakub Siedlarski (22,8 w finale)
U17 dziewczęta – Zuzanna Polkowska (27,8)
U17 chłopcy – Konrad Zawadzki (40,8)
U21 kobiety – Małgorzata Rutkowska (33,8)
U21 mężczyźni – Kamil Borysewicz (55,9)
O35 kobiety – Anna Gogola (25)

IMG_0694 IMG_0697MG_4907-Kopiowanie

Zawody w Augustowie były ostatnim etapem rywalizacji w mistrzostwach Polski za motorówką. Wcześniej zostały rozegrane konkurencje: jazda figurowa (Sokółka 11-12.07), slalom (Szczytno, 24-26.07). W związku z tym po dzisiejszych finałach w skokach sędziowie mogli także ogłosić wyniki mistrzostw Polski w trójkombinacji.

W kategorii Open złoto wywalczyli: Anna Kazek (Zefir Bytom) i Wojciech Gogola (Zefir Bytom). W klasyfikacji drużynowej w „Openach” Zefir Bytom wyprzedził MOS Augustów i SkiLine Szczecin.

W innych kategoriach złote medale za trójkombinację zdobywali:

U14 chłopcy – Jakub Siedlarski (Zefir Bytom)
U17 dziewczęta – Idalia Woźniak (SkiLine szczecin)
U17 chłopcy – Konrad Zawadzki (Zefir Bytom)
U21 kobiety – Małgorzata Rutkowska (AKS Sparta)
U21 mężczyźni – Wojciech Gogola (Zefir Bytom)
O35 kobiety – Anna Gogola (Zefir Bytom)

Gratulujemy!

zródło :http://www.motorowodniacy.org

niedziela, 9 sierpnia, 2015 Aktualności, Narciarstwo wodne
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

 


Klub uhonorowany

Odznaką Honorową Województwa Podlaskiego

Partner Strategiczny

lotto

Partner Klubu

Partner klubu

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011
6 odwiedzających teraz
2 gości, 4 bots, 0 członków