Mega ważne wyjazdowe zwycięstwo Sparty z KS Śniadowo

Po przegranym meczu  tydzień temu z Rudnią Zabłudów u siebie 1:2  Spartanie  szybko wrócili na właściwą drogę i wygrali 1:4   i to bardzo ważny mecz z   KS  Śniadowo. Zwycięstwo  nie było łatwe a wszystkie bramki padły w II połowie. Dla Sparty bramki strzelili Fedir Maslov dwie oraz Olgierd  Salik i Kacper Prostko.

O meczu powiedział trener Sparty Rafał Harasim :

„ Do Śniadowa pojechaliśmy  w mocno okrojonym składzie a nasz dzisiejszy przeciwnik to drużyna z aspiracjami do  IV ligi. Zdawaliśmy sobie sprawę iż to nie będzie łatwy mecz ale zagraliśmy bardzo ambitnie . Dobrą robotę zrobiła” młodzież „ wychowankowie naszej Akademii. W pierwszym składzie wybiegli zawodnicy z rocznika 2004 – Olgierd Salik, Kacper Prostko i Rafał Szybajło a z ławki wszedł Jakub Czajko z rocznika 2005

Mało tego! Olgierd i Kacper strzelili po bramce w wygranym 1:4 meczu ze Śniadowem! Ale tez na dobrym poziomie zagrali pozostali nasi piłkarze. Pierwsza połowa to przewaga gospodarzy ale na szczęście nie udało im się strzelić nam bramki .   W drugiej połowie zmieniliśmy założenie co przyniosło nam zwycięstwo . Bardzo się z niego cieszymy chociaż mamy problemy kadrowe. Do końca rundy jesiennej pozostały dwa mecze. ”