Miedzywojewódzkie mistrzostwa Młodzików Makroregionu Podlasko – Lubelskiego

Międzywojewódzkie mistrzostwa Młodzików Makroregionu Podlasko – Lubelskiego które odbyły się  w Augustowie 11.09.11 startowało ok  czterdziestu  zawodników z pięciu klubów AKS Sparta Augustów, SKS  Cresovia  Białystok, UKS Doiliy Białystok, LTK Fala Lublin, oraz w  ktegorii  dzieci wystartowali zawodnicy z Sparta MOS Augustów.

Najlepszym zawodnikiem zawodów  został Karp  Michał ze Sparty Augustów, który  wygrał rywalizację w najbardziej osadzonej konkurencji K-1 na 2000m oraz  wspólnie  z kolegą Łukaszem Bonarskim w K-2 2000m  też zajeli pierwsze miejsce, Na drugim miescu w K-1 2000  uplasował sie Łukasz Bonarski i na trzecim Charko Kacper wszyscy ze Sparty Augustów. W kategorii K-2  spartanie tez nie mieli sobie równych wygrała w/w dwójka a drugie miejsce zajęła osada Charko Kacper i Dubnicki Krzysztof a trzecie zawodnicy  z LTK Fala lublin.

Drużynowo   wygrała Sparta Augustów drugie miejsce UKS Dojlidy Białystok i trzecie  Fala Lublin

Rozegrane tez zostały  zawody sprinteskie na 200m w kategori  dzieci i tak w K-1 okazał sie najlepszy Zięcina Zbyszek drugi Wasilewski Daniel i trzeci Chmielewski Patryk, natomist w K-2 wygrali zdecydowanie Zięcina Zbyszek i Chmielewski Patryk, drudzy Wasilewski Daniel i Kuryło Arek wszyscy  zawodnicy  z Sparta MOS Augustów