Nie tak miało być – przegrywamy u siebie 1:2 z UM Krynki.

Ostatni mecz w tym sezonie nie był udany dla naszych piłkarzy. W meczu „ na szczycie „ z UM Krynki  przegrywamy i tracimy pozycje lidera.

Jak powiedział nam R. Harasim trener naszych piłkarzy „drużyna  gości grała bardzo prosty futbol ale skuteczny. Pierwsza połowę przegrywaliśmy 0:1  mimo, iż mieliśmy swoje szansę  . Była jedna tzw. setka , poprzeczka . A w drugiej połowie goście podwyższyli swe prowadzenie na 0:2. Goniliśmy wynik . Nie udało się  – mówi się trudno . Teraz przerwa i wznawiamy rozgrywki wiosna  2023 „.

Po tej porażce Sparta spadła na II miejsce mając po 15 kolejkach  33 pkt. na co złożyło się 10 zwycięstw ,  3 remisy i dwie porażki . Co ciekawe dokładnie taki sam rezultat  osiągnęła pierwsza drużyna w tabeli – właśnie UM Krynki oraz trzecia Hetman Tykocin.

Czwarta w tabeli jest drużyna GKS Gródek z dorobkiem 32 pkt. .  Z tym samym dorobkiem punktowym  na 5 miejscu znalazła się drużyna  Orlęta Czyżew. Kolejna drużyna  z dorobkiem  25   MKS Mielnik  zdobyła jedynie 25 pkt.