Night Jump czyli nocny konkurs skoków o Puchar Lotto przeszedł do historii.

Cóż to był za konkurs . Tłumy oglądały  jedyny w tej części Europy nocny konkurs skoków .   Mimo iż nie wszyscy zawodnicy startujący w dziennym konkursie zdecydowali się wystartować to poziom był bardzo wysoki . Specyfiki a nocnych skoków jest nieco inna . Skoki na nartach wodnych za motorówką są sportem ekstremalnym . I o ile zawodnik najeżdżający na skoczni z brekowością ok 100 km w dzień na pełna kontrolę nad skocznią ,  taflą wody, gdzie ląduje; to w nocy to jest inaczej . Skoczek nie widzi wszystkiego. Najtrudniejszy moment to najazd i lądowanie.

Na szczęście mimo nie ustanych skoków to nikomu nic się nie stało

Wygrał rewelacyjny Białorusin A. Isayev z rezultatem 55, 50. Drugie  miejsce zajął Kamil Borysewicz . Przegrał o 30 cm  oddając swój najlepszy skok na odległość  55, 20 i  tym skokiem Kamil zrehabilitował się za nieudane skoki w konkursie dziennym . Trzeci był kolejny skoczek z Białorusi A. Popkov z wynikiem 44,30 .

Puchary  zwycięzcom wręczał m. in Prezes  Zarządu Totalizatora Sportowego Pan Łukasz Łazarewicz .

Specjalną nagrodę dla zwycięzcy  ufundował Pan Konrad Ruminski członek Zarzadu Sparty i własciciel firmy  Plast Service Pack . Zwycięzca otrzymał od Pana Konrada 1000 USD .

Zawody zakończył wspaniały spektakl ognia na Netta FireShow.

Za rok kolejny konkurs . Do zobaczenia .