« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Nocny konkurs skoków za nami

Tradycyjnie zawody Netta Cup kończy nocny konkurs skoków i tradycyjnie cieszy sie on ogromnym zainteresowaniem kibiców, turystów. Jest to naprawdę ekstremalny konkurs. Tego typu zawody odbywają się tylko  w Iluzjanie ( USA) , w Londynie na Tamizie oraz właśnie w Augustowie .

Nocny skoki w Augustowie to konkurs o puchar Burmistrza Augustowa . W tym roku dodatkowo nagrody i to finansowe ufundował członek Zarządu Sparty Konrad Rumiński.

A konkurs wygrał zawodnik Sparty Kamil Borysewicz skacząc  na odległość 55,90 m co w nocnym skakaniu jest naprawdę znakomitym wynikiem. Drugim był sympatyczny blondyn z Białorusin Aleksandr  Isayew z wynikiem 54,40 a dopiero trzeci zwycięzca dziennego konkursu Rosjanin Vladimir Ryanzin skacząc 52,30. Groźne  wyglądające dwa upadki miał Erwin Zawadzki  ale na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie .

Zawody Netta Cup nie odbyłyby się gdyby nie wsparcie naszych partnerów i sponsorów jak LOTTO – Główny partner, PZMiNW  czy tez Urząd Marszałkowski  , Urzad Miejski w Augustowie Karmelik  i pozostali sponsorzy . Dziękujemy sędziom , służbom na wodzie – WOPR i Policji

AKS SPARTA dziękuje Wam

Do zobaczenia za rok

A  przy okazji duże podziękowania dla tych osób którzy pracowali przy organizacji zawodów  a w szczególności dla Macka , Mateusza, Konrada , Wojtka

niedziela, 27 lipca, 2014 Aktualności, Narciarstwo wodne