Orzeł Kolno pokonany przez Spartę 3:0

W dniu dzisiejszym  w kolejnym swym meczu Sparta Augustów pokonała na własnym boisku Orzeł Kolno  3:0.

Bramki dla Sparty strzelili : w 40 min i 66 min.  Łukasz Sobolewski  oraz w 60 minucie Wojciech Czereszewski.

Tradycyjny komentarz J. Bayera :

„Pierwsze 15 minut  meczu  to duża przewaga naszej drużyny niestety nie zakończona  bramka. Później 20 minut gry nijakiej. Stworzyliśmy sami sobie problemy które mogły zakończyć się bramką dla gości Alena wysokości zadania  stanął  nasz bramkarz broniąc sytuacje sam na sam . Strzelona w 40 minucie bramka Łukasza otworzyła mecz. Nasi przeciwnicy  zaczęli się odkrywać  a my tylko na to czekaliśmy i padły kolejne bramki . Całkowicie zasłużone zwycięstwo naszych chłopców . Dziękuje za doping i zapraszam już w piątek na mecz z Wice liderem Cresovią Siemiatycze „