Pechowa przegrana z Warmią Grajewo 2:1.

W zakończonym dzisiejszym meczu nasi chłopcy zagrali dobry mecz  . W I połowie pierwsi strzelili gola i prowadzili 0:1.  Niestety w ostatniej minucie pierwszej połowy  gospodarze wyrównali.

Druga połowa to gra wyrównana i pechowo stracona bramka w ostatniej akcji meczu w 93 minucie. Mieliśmy swoje szanse w tym sytuacja tzw. stuprocentowe . No cóż szkoda  straconych szans i okazji ale taka jest piłka .Mimo wszystko chłopcy pokazali wolę walki  nie zawsze wszystko wychodzi .

Komentarz Karola Salika trenera Sparty po meczu :

„Od jakiegoś czasu forma naszych piłkarzy jest wysoka i to było widać w dzisiejszym meczu. Zgraliśmy fajny mecz, który niestety przegraliśmy. Niefrasobliwość przy stałych fragmentach gry oraz brak skuteczności spowodowały iż wracamy z Grajewa bez punktów . Bramki straciliśmy w 45 minucie oraz 92. Bramkę dla Sparty zdobył w 25 minucie  Sobolewski.  Już za tydzień przed nami kolejny mecz z MKS Mielnik .”

Mecz 4 listopada o godz.13-stej na boisku przy ul. Tytoniowej .

sobota, 28 października, 2017 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011