« Poprzedni wpis    |    

Pełna lista medalistów MP w slalomie i skokach w Augustowie

Medaliści Mistrzostw Polski w skokach  i slalomie na nartach wodnych za motorówką w Augustowie 

Open – kobiety
1. Zuzanna Polkowska (MOS Augustów)
2. Gabriela Koszycka (AKS Sparta)
3. Oliwia Janik (Zefir Bytom)

Open – mężczyźni
1. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
2. Erwin Zawadzki (AKS Sparta)
3. Jakub Rutkowski (AKS Sparta)

U14 – dziewczęta
1. Ewa Bartoszewska (Zefir Bytom)
2. Julia Zawacka (MOS Augustów)
3. Emilia Szumańska (Zefir Bytom)

U14 – chłopcy
1. Karol Wnukowski (AKS Sparta)
2. Antoni Olszewski (AKS Sparta)
3. Jakub Drewiczewski (Zefir Bytom)

U17 – dziewczęta
1. Gabriela Koszycka (AKS Sparta)
2. Oliwia Janik (Zefir Bytom)
3. Zofia Olejnik (MOS Augustów)

U17 – chłopcy
1. Dominik Kisiel (MOS Augustów)
2. Ksawery Szumański (Zefir Bytom)
3. Igor Domaszewski (AKS Sparta)

U21 – kobiety
1. Zuzanna Polkowska (MOS Augustów)
2. Julia Kasińska (XSKI Gliwice)

U21 – mężczyźni
1. Jakub Siedlarski (Zefir Bytom)
2. Konrad Oborski (MOS Augustów)
3. Jakub Sibicki (MOS Augustów)

O35 – mężczyźni
1. Paweł Kowalski (XSKI Gliwice)

Medaliści Mistrzostw Polski w slalomie na nartach wodnych za motorówką

Open – kobiety
1. Justyna Szafrańska – Rolak (Ski – Ride Warszawa)
2. Izabela Jaroszewska (Sunal Przyjezierze)
3. Zuzanna Polkowska (MOS Augustów)

Open – mężczyźni
1. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
2. Krzysztof Kowalczyk (Zefir Bytom)
3. Krzysztof Bernatowicz (Ski-Line Szczecin)

U14 – dziewczęta
1. Maria Rolak (Ski – Ride Warszawa)
2. Ksenia Ostrowska (Ski – Ride Warszawa)
3. Ewa Bartoszewska (Zefir Bytom)

U14 – chłopcy
1. Kacper Klukowski (MOS Augustów)
2. Karol Wnukowski (AKS Sparta)
3. Antoni Olszewski (AKS Sparta)

U17 – dziewczęta
1. Maja Piątek (AKS Sparta)
2. Gabriela Koszycka (AKS Sparta)
3. Florentyna Ostrowska (Ski – Ride Warszawa)

U17 – chłopcy
1. Łukasz Rolak (Ski – Ride Warszawa)
2. Ksawery Szumański (Zefir Bytom)
3. Igor Domaszewski (AKS Sparta)

U21 – kobiety
1. Zuzanna Polkowska (MOS Augustów)
2. Julia Kasińska (XSKI Gliwice)

U21 – mężczyźni
1. Konrad Oborski (MOS Augustów)
2. Jakub Siedlarski (Zefir Bytom)
3. Jakub Sibicki (MOS Augustów)

O35 – kobiety
1. Justyna Szafrańska – Rolak (Ski – Ride Warszawa)

O35 – mężczyźni
1. Dariusz Rytko (Ski – Ride Warszawa)
2. Adam Sobiecki (Ski – Ride Warszawa)
3. Michał Kędrak (KNW Jaworzno)

Ale najważniejsze to iż :

W  łącznej klasyfikacji  Open ( slalom, jazda figurowa oraz skoki ) najlepszym klubem została Sparta Augustów  na drugim miejscu Zefir a trzecie miejsce zajął MOS Augustów . Z kolei w innej klasyfikacji w trzech kategoriach  slalom , jazda figurowa oraz skoki uwzględniającą kategorie U14, U17 i pozostałe to  Sparta minimalnie przegrała z Zefirem  a drugi augustowski klub MOS był trzeci .

Tak wiec sukces Sparty i sukces MOS . Gratulacje dla zawodników i trenerów obu klubów

Klasyfikacja klubowa 

środa, 16 września, 2020 Aktualności, Narciarstwo wodne