« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Pierwsze zespoły startujące w Endurance już się zameldowały .

Mimo iż oficjalnie paddock dla ekip i biuro zawodów zacznie swą pracę w czwartek to już dziś tj w środę pojawiły sie pierwsze zespoły startujące w MŚ Necko Endurance .  W Augustowie już jest m.in  zespół New Star i Nollet , Slepsk i kilka innych . 

Przypominamy,  iż oficjalne otwarcie zawodów odbędzie się w piątek 6 lipca  o godz . 19 -stej na Rynku Zygmunta  Augusta.  To bedzie jedyna okazja aby z bliska zobaczyć gwiazdy tych zawodów z najlepszymi pilotami Formuły 1 na wodzie oraz ich wspaniałe bolidy a szczęściarze będą mogli usiać w środku i poczuć co czuje pilot siedzący w takim kokpicie .

Gwiazdy z F1H2O,  które zobaczymy  w Augustowie: 

Philippe Chiappe – trzykrotny Mistrz Świata F1H2O . Niekwestionowany jeden z najlepszych pilotów w historii wodnej formuły F1  Po niezbyt udanym starcie w Evian w ostatnią niedziele – awaria  spadł na  IV pozycję  w łącznej klasyfikacji .

Peter Morin wschodzące gwiazda F1H2O ( obecnie V w klasyfikacji ) 

Thani Al Qemzi z teamu Abu Dhabi ( zajmuje  obecnie II miejsce w klasyfikacji F1H2O ) 

Guido Cappellini   obecnie manager  teamu Abu Dhabi  ale to najbardziej utytułowany zawodnik Formuły 1 na wodzie . Był mistrzem Świata aż X razy . 

 

Bartek Marszałek jedyny Polak w elicie F1H2O . W Augustowie nie zobaczymy go zasiadającego w kokpicie  ale zapewne pojawi się i bedzie kibicował swoim kolegom 

Zapraszamy .

 

  

czwartek, 5 lipca, 2018 Aktualności, Necko Endurance