« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Pierwszy mecz – pierwsza porażka.

Dziś Sparta rozpoczęła rozgrywki Podlaskiej IV ligi meczem u siebie z Hetmanem Białystok .

Niestety przegraliśmy na przez własny błąd . Goście  strzelili  gol w 55 minucie po ewidentnym naszym błędzie. I na nic zdały się nasze ataki , kilka słupków co najmniej tzw. 100 –tki . Przegraliśmy a nie tak miał być . Cóż taka jest piłka . Sparta nie zasłużyła na porażkę  , w całym meczu byliśmy drużyną lepszą  ale  zwycięstwo Hetmana  stało się faktem .

O meczu trener Sparty Rafał Harasim

„Nie graliśmy tragicznie – mieśmy swoje sytuacje których nie wykorzystaliśmy . Bramkę straciliśmy w karygodny sposób po błędach naszych obrońców. Później goniliśmy , mieliśmy dwa   słupki  ale niestety zabrakło czasu i szczęścia . „

Kilka zdań przed nowym sezonem co się zmieniło w Sparcie ?

„Przyszło kilku chłopaków z Suwałk w tym bramkarz  i praktycznie wszyscy z poprzednich  rozgrywek wznowili treningi  Ale dalej borykamy  się  problemami  a największym gra młodzieżowców bo musi grać dwóch  a my w składzie tylko czterech a dwóch musi grać  i to jest duży problem .

Potencjał w drużynie jest . Mamy  w drużynie doświadczonych i ogranych  zawodników .Jeszcze raz szkoda dzisiejszego meczu. Jak się mam dwie setki i się nie strzela to niestety przegrywamy.  Z ydziń gramy w niedziele w Dąbrowie  .”

sobota, 10 sierpnia, 2019 Aktualności, Piłka nożna