Pierwszy mecz rundy wiosennej AKS Sparta niezbyt udany.

Nie udał się naszym piłkarzom Sparty wyjazd  do Białegostoku na pierwszy mecz rundy wiosennej IV Podlaskiej Ligi w piłkę nożną.

Przegraliśmy z Hetmanem Białystok trochę pechowo 3:1 ( 1:1).

W pierwszej połowie to nasi piłkarze strzelili pierwszą bramkę a dokonał tego Mateusz Knoch w 20 minucie. Mieliśmy jeszcze kilka znakomitych sytuacji ale ich nie wykorzystaliśmy a jak wiemy w piłce nożnej niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było –  gospodarze wyrównali  pod koniec I połowy .

W II połowie po błędzie naszej obrony straciliśmy kolejnego gola. W 85 minucie  mieliśmy znakomita sytuacje. Nasz zawodnik był sam na sam z bramkarzem, który go ewidentnie sfaulował . Niestety sędzia nie dopatrzył się faulu. W psotniej minucie gospodarze strzelili na 3:1.

Mecz był co najmniej wyrównany i nie zasłużyliśmy na porażkę . Ale tak bywa.

Sparta grała w składzie :

Na bramce Wróblewski, i dalej Ziarko, Sakowicz, Wielgat , Harasimowicz, Knoch, Harasim, Kopiczko, Krupiński, Sobolewski, Zaniewski .

środa, 20 marca, 2019 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011