« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Podlaska Marka Roku

Z 81 zgłoszeń  nominowano ostatecznie 20 produktów. Zabrakło w niej zgłoszonej przez Starostwo Powiatowe imprezy organizowanej przez nasz klub  – jedynych Mistrzostw Świata w naszym regionie zawodów Necko Endurance – szkoda ale mówi się trudno – może następnym razem . Ostateczna lista przygotowana przez zacne gremium Kapituły tej nagrody jest bardzo ciekawa gdyż  można w niej znaleźć  innowacyjne produkty ,coś do zjedzenia ale też biustonosze firmy Kinga czy chociażby słynny na cały świat łazik marsjański studentów Politechniki Białostockiej.  Nas cieszy iż wśród nominowanych jest  produkt firmy Balt Yacht , której właściciel Pan Benedykt Kozłowski jest członkiem  Zarządu Sparty. Tym nominowanym produktem jest łódź Tytan 818, zdobywca  prestiżowej  nagrody na ostatnich targach Wiatr i Woda  „Yacht Roku” .Oto pełna  lista 20 kandydatur to tej nagrody  :

 1. Bielizna Kinga;
 2. BiKeR Białostocka Komunikacja Miejska Rowerowa – system publicznego roweru miejskiego;
 3. Domy jednorodzinne energooszczędne, budowane pod klucz – Danwood S.A.;
 4. Halfway Festival Białystok 2014;
 5. Kampus Uniwersytetu w Białymstoku;
 6. Kiełbasa kindziukowa – Zakład mięsny „KABO”;
 7. Konkurs Podlaski Akcelerator Innowacji;
 8. Kriobank Centrum Leczenia Niepłodności Ginekologia i Położnictwo;
 9. Łazik marsjański Hyperion 2;
 10. Łódź Balt 818 Tytan – BALT-YACHT;
 11. Międzynarodowe Centrum Dialogu w Krasnogrudzie;
 12. Monaster w Supraślu;
 13. Olej lniany Olejowy Raj – Kamila Zubrycka;
 14. Original Source Up To Date Festival;
 15. Polędwica Natura „LECH” Garmażeria Staropolska;
 16. Restauracja Carska i Apartamenty w Białowieży;
 17. Sękacz z Suchowoli – Firma Cukiernicza „Andraka”;
 18. Stowarzyszenie Pomocy Rubież;
 19. Suwałki Blues Festival;
 20. Wynalazek naukowy pochodne oktahydropirazyno i ich zastosowanie w walce z nowotworami – Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

Kto wygra to okaże się 17 kwietnia podczas uroczystej gali . Teraz konsumenci (tylko w mieszkańcy naszego województwa) wybierają jednego swego kandydata – zwycięzcę w glosowaniu internetowym, które trwa od 2 do 16 marca na stronie podlaskamarka.pl . Po wskazaniu  swego faworyta, należy podać swój numer telefonu komórkowego , na który zostanie  wysłana bezpłatna wiadomość  z tzw. Kodem weryfikującym.  Ten następnie trzeba wpisać na stronie, potwierdzając swój  wybór.  Dopiero wtedy Twój głos będzie uznany.

Głosujmy na jedynego przedstawiciela naszego królewskiego miasta na produkt firmy Balt Yacht łodz Tytan 818 . Zachęcamy .

Oto nominowany produkt z augustowskiej stoczni

images

wtorek, 3 marca, 2015 Aktualności, Pozostałe