« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Podział punktów w meczu na szczycie pomiędzy Spartą a Pogonią Łapy.

W zakończonym w dniu dzisiejszym meczu na szczycie druga drużyna IV ligi nasza Sparta podejmowała u siebie czwarta drużynę Pogoń Łapy.

Mecz miał dwa oblicza . W pierwszej połowie zdecydowana przewaga gospodarzy a efektem bramka strzelona  w 41 minucie  przez niezawodnego Sobolewskiego. Paweł Zaniewski znakomicie dośrodkował  Łukaszowi a ten strzałem głową pokonał bramkarza gości. I druga połowa trochę chaotyczna z duża ilością fauli a w konsekwencji żółtych kartek . Niestety dwie żółte a w konsekwencji  czerwoną  otrzymał D. Stefanowski  osłabiając niestety naszą drużynę.  Osłabienie Sparty pozwoliło  gościom strzelić bramkę wyrównującą. Do końca każda z drużyn starała się uzyskać zwycięską  bramkę ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

To był ostatni mecz rundy jesiennej Sparty ale jak wczesniej informowaliśmy nasza drużuna rozegra jeszcze 2 mecze wyjazdowe na poczet rundy wiosennej .

Komentarz Jacka Bayera

IMG_3064m

Graliśmy w dziesiątkę  od 63 minuty. To nam wszystko położyło. Chłopcy dali  z siebie wszystko. Wszyscy zagrali z sercem i z dużą determinacją.  Trzeba cieszyć  się z tego remisu a mało brakowało abyśmy w osłabieniu strzelili zwycięska bramkę. Jeszcze raz remis  w dziesiątkę z czołową drużyną naszej ligi   cieszy.

Zdjęcia z meczu : http://augustow24.pl/info/podzial-punktow-w-meczu-pomiedzy-sparta-a-pogonia-lapy.10423.html

sobota, 2 listopada, 2013 Aktualności, Piłka nożna