« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Podziękowania od uczestników Necko Endurance 2015

Do organizatorów, czyli AKS Sparta spływają podziekowania od uczestników – zespołow straujących w zawodach . Wszystkie są miłe , sympatyczne i doceniające organizacje zawodów . Oto kilka z nich :

„Po raz kolejny piękny wyścig dobiegł końca, ale jakie wspomnienia pozostaną po tym roku! Co prawda pogoda nie była dla nas łaskawa, ale nie ma to znaczenia. Brawa za organizację, za przyjęcie nas i nowości. Możemy tylko żałować, że nie byliśmy w stanie uczestniczyć w rejsie na koniec zawodów, ale może w przyszłym roku? „

Z pozdrowieniami

Marie Laure Autard – Team Racing Evolution

Jeszcze raz dziękuję za te wielkie wydarzenie w tym magicznym miejscu dla motorowodniactwa. Co roku jest coraz lepiej i wszyscy się pod tym podpisują. Już mamy ochotę tu wrócić …..

Gratulacje dla całego zespołu organizacyjnego, wszystko było naprawdę bardzo dobrze zorganizowane. Niedzielny rejs statkiem: REWELACYJNY! „

Z pozdrowieniami

Philippe Buquet  – Team Marine Inshore

„ Dziękujemy bardzo organizatorom za przyjęcie nas w Augustowie i świetne zorganizowanie zawodów. Musimy znaleźć sposób, żeby zmotywować innych, aby uczestniczyli w tym fantastycznym wyścigu. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanego lata, do zobaczenia w 2016 roku.”

Team Pegase Racing

środa, 29 lipca, 2015 Aktualności, Necko Endurance