Porażka w nie odpowiednim momencie.

Tak stwierdził  trener Sparty Jacek Bayer po przegranym meczu  1:2 z LZS Narewką.

W pierwszej  połowie mięliśmy dwie dobre sytuacje na objęcie prowadzenia  ale ich nie wykorzystaliśmy  i  pierwsze 45 minut  zakończyło się  bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie goście objęli prowadzenie w 50 minucie ale już w 63 minucie dzięki bramce Czereszewskiego  Sparta wyrównała . Od 70 minuty nasza drużyna grała w osłabieniu. Za druga żółta kartkę boisko opuścił Stefanowicz.  I po problematycznym faulu w 85 minucie sędzia podyktował rzut karny  wykorzystany przez gości. Tak wiec przegraliśmy na własnym boisku 1:2.

Po meczu trener Sparty powiedział :

„ Zagraliśmy słabsze spotkanie.  W najbliższych meczach musimy zdobyć kilka punktów a czekają nas trudne mecze „