Przegrana na własne życzenie.

Pechowy ostatni mecz Sparty w rudzie jesiennej – przegraliśmy KS Michałowo  4:3.

Do 83 minuty w meczu wyjazdowym Sparta prowadziła 3:1 a później lepiej nie mówić.

Bramki dla KS Michalowo  strzelili :

Damian Grabowski , 33′ , 89′ , 90+3 oraz  Piotr Pomichter 90′

A dla Sparty :

Stanisław Kamiński 14’, Paweł Stasinski 57’ oraz Olgierd Salik 79’.

O komentarz poprosiliśmy trenera Sparty Rafała Harasima. Oto co nam powiedział:

„  Przegraliśmy na własne życzenie . Do 83 minuty  graliśmy znakomicie  i prowadziliśmy 3:1  a później rozluźnienie całej drużyny , bledy popełnione przez naszych piłkarzy  i  w ciągu 7 minut straciliśmy 3 bramki i ostatecznie przegraliśmy 4:3.”

To był ostatni mecz rundy jesiennej Podlaskiej IV ligi . Sparta  jest  niestety na ostatnim miejscu