Przegrana na własne życzenie.

Pechowy ostatni mecz Sparty w rudzie jesiennej – przegraliśmy KS Michałowo  4:3.

Do 83 minuty w meczu wyjazdowym Sparta prowadziła 3:1 a później lepiej nie mówić.

Bramki dla KS Michalowo  strzelili :

Damian Grabowski , 33′ , 89′ , 90+3 oraz  Piotr Pomichter 90′

A dla Sparty :

Stanisław Kamiński 14’, Paweł Stasinski 57’ oraz Olgierd Salik 79’.

O komentarz poprosiliśmy trenera Sparty Rafała Harasima. Oto co nam powiedział:

„  Przegraliśmy na własne życzenie . Do 83 minuty  graliśmy znakomicie  i prowadziliśmy 3:1  a później rozluźnienie całej drużyny , bledy popełnione przez naszych piłkarzy  i  w ciągu 7 minut straciliśmy 3 bramki i ostatecznie przegraliśmy 4:3.”

To był ostatni mecz rundy jesiennej Podlaskiej IV ligi . Sparta  jest  niestety na ostatnim miejscu

Komentarz trenera R. Harasima

„ Przez cały czas rozgrywek mieliśmy sporo problemów kadrowych  ale tez i innych. Poziom spotkan nie odzwierciedla  tego pechowego ostatniego miejsca w tabeli. Przed nami cała runda wiosenna  i będziemy walczyć.  W dole tabeli jest duży ścisk i wystarczy wygrac jeden mecz aby być na XI miejscu . Chciałbym zwrócić uwagę na istotny fakt iż wprowadziliśmy do podstawowego składu  pierwszy rocznik Akademii Piłkarskiej Sparty a ci młodzi piłkarze grają dobrze , strzelają bramki i piłkarska przyszłość przednimi .  Niewątpliwie potrzebujemy wzmocnień. Musimy się utrzymać  i dać możliwości grania młodzieży „

I oby tak się stało.

Tabela Podlaskiej IV Ligi

poniedziałek, 16 listopada, 2020 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011