Remis z KS Michałowo .

W swym kolejnym meczy piłkarze Sparty Augustów zremisowali na wyjeździe z KS Michałowo 1:1.

KS Michałowo – Sparta Augustów 1:1 (0:0)

Bramki : 1:0 Tomczyk 74, 1:1 Mickiewicz 79.

Składy

KS  Michałowo: Kucharczyk – Konończuk, Markiewicz, Małyszko, D. Doroszko, Bernatowicz, Tchórznicki, M. Kossyk (E. Doroszko), Szychowski, Tomczyk, Gorbacewicz.

AKS  Sparta A: Putra – A. Zaniewski, Pieślak, Niedźwiedzki, P. Zaniewski, Wielgat, Stasiński, Żukowski, Zalewski (82. Rzepnicki), Sobolewski, Mickiewicz.

Komentarz trenera Sparty J. Bayera :

„Cieszymy się z tego remisu. Wyjazdowy mecz z KS Michałowo nie był łatwy . Do 70 minuty gra była wyrównana . Później  nam zaczęło brakować sił a gospodarze mieli dwie stuprocentowe  sytuacje „sam na sam” . Na szczęście obie  nie  zostały wykorzystane . Bramka  dla gospodarzy padła w 74 minucie  i była dość przypadkowa . Ale chwała naszym chłopakom iż się nie załamali i szybko obrobili stratę.  W 79 minucie wyrównującą  bramkę dla nas strzelił W. Mickiewicz .  Jestem bardzo zadowolony z wyniku . „
Pozostałe wyniki:

Wissa Szczuczyn – Pogoń Łapy 5:2 (2:1)

Magnat Juchnowiec Kościelny – Biebrza Goniądz1:5 (0:1)

Dąb Dąbrowa Białostocka – Cresovia Siemiatycze 4:0 (2:0)

Hetman Tykocin – Promień Mońki 1:3 (0:2)

Tur Bielsk Podlaski – Puszcza Hajnówka 1:1 (1:0)

niedziela, 30 października, 2016 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011