Sparta Augustów – Cresovia Siemiatycze 1:2

Tym razem nie udało się . Sparta doznała pierwszej porażki mimo iż dzieki bramce strzelonej przez Wilczewskiego w 14 minucie po pierwszej połowie schodziła prowadząc 1:0 . Niestety karny w 79 minucie  strzelony przez Badowieca oraz gol w ostatniej minuecie strzelony równiez  przez tego samego piłkarza z Siemiatycz pozwoliły drużynie gości wygrac mecz 1:2.

Sparta Augustów – Cresovia Siemiatycze 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 – Wilczewski 14, 1:1 – Badowiec 79-karny, 1:2 – Badowiec 90+2.
Sparta: Piaścik – Bajko, Czereszewski, Niedźwiedzki, Zaniewski, Kawałko, Pretko, Wilczewski, Knoch, Sobolewski (70 Haraburda), Chełmiński (85 Rudzik).
Cresovia: Karolczuk – A. Kobus, Moczulski, Treszczotko, Gierc, Nowicki, Kurek, Prokopczuk, Kłosowski, Boguszewski, Badowiec.