Sparta Augustów – Cresovia Siemiatycze 1:2

Tym razem nie udało się . Sparta doznała pierwszej porażki mimo iż dzieki bramce strzelonej przez Wilczewskiego w 14 minucie po pierwszej połowie schodziła prowadząc 1:0 . Niestety karny w 79 minucie  strzelony przez Badowieca oraz gol w ostatniej minuecie strzelony równiez  przez tego samego piłkarza z Siemiatycz pozwoliły drużynie gości wygrac mecz 1:2.

Sparta Augustów – Cresovia Siemiatycze 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 – Wilczewski 14, 1:1 – Badowiec 79-karny, 1:2 – Badowiec 90+2.
Sparta: Piaścik – Bajko, Czereszewski, Niedźwiedzki, Zaniewski, Kawałko, Pretko, Wilczewski, Knoch, Sobolewski (70 Haraburda), Chełmiński (85 Rudzik).
Cresovia: Karolczuk – A. Kobus, Moczulski, Treszczotko, Gierc, Nowicki, Kurek, Prokopczuk, Kłosowski, Boguszewski, Badowiec.
Widzów: 100.

Komentarz Jacka Bayera :

Mówi się trudno. Takie mecze zdarzają się . Ten mecz to jakby powtórka meczu z Narewką , gdzie też przegraliśmy 2:1 tracąc gola w ostatniej minucie. Uczciwie mówiąc mecz był na remis. Cresovia postawiła nam wysoko poprzeczkę  i szkoda jednego punktu, który był w naszym zasiegu. W środę kolejny mecz, który gramy  o godz . 17-tej w Augustowie ze  Spartą Szepietowo. Zapraszam .

Pozostałe wyniki :

Magnat Juchnowiec Kościelny – LZS Narewka 6:0 (3:0)
Promień Mońki – Hetman Białystok 2:1 (1:0)
Sparta 1951 Szepietowo – Włókniarz Białystok 3:1 (0:0)..
Piast Białystok – KS Michałowo 3:1 (2:0)
Sokół Sokółka – Znicz Suraż 1:0 (0:0)
Puszcza Hajnówka – Gryf Gródek 0:2 (0:1)

sobota, 1 września, 2012 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011