Sparta remisuje z Biebrzą Goniadz.

Sparta remisuje u siebie z Biebrzą Goniądz 3:3. Ten mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa fatalna .  Już w 6 minucie   karny dla gości i przegrywamy 0:1. W 16 minucie tracimy drugiego gola i jakby było tego mało w 35 minucie tracimy trzeciego gola. Pierwszego gola strzelamy pod k. pierwszej połowy a strzelcem W. Mickiewicz.  Druga połowa i na boisku zupełnie inna drużyna Sparty. Strzelamy dwie bramki ; wpierw ponownie Wojciech  Mickiewicz w  59 minucie  oraz Mateusz Knoch w 75. Mamy również 2 tzw. setki ale ostatecznie pada remis . Szkoda – ten mecz powinniśmy wygrać

sobota, 21 września, 2019 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011