« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Spotkanie Zarządu Sparty z naszymi narciarzami wodnymi.

W dniu dzisiejszym Zarząd AKS Sparta spotkał się zawodnikami; ich rodzicami oraz z trenerem sekcji nart wodnych Maćkiem Krzywińskim. Miejscem spotkania był przyjazny Sparcie Hotel Karmelik .

Prezes Sparty Adam Sieńko podsumował szczegółowo wyniki sekcji w roku 2018. A jest czym się pochwalić . ( wszystkie wyniki naszych zawodników w odrębnym wpisie )

Zawodnicy sekcji nart wodnych na zawodach rangi Mistrzostw Świata , Europy , Polski i innych konkursach rangi międzynarodowej zdobyli łącznie aż 47 medali a najważniejszym był srebrny medal Mistrzostw Świata  w skokach za wyciągiem.

W trakcie spotkania nie mogło zabraknąć dyskusji na temat sekcji nart wodnych, tegorocznych startów oraz planów na przyszły rok . Kamil Borysewicz wspominał swój start na Ukrainie gdzie zdobył srebrny medal MŚ.   Z kolei  M. Krzywiński  poinformował iż sezon jeszcze się nie skończył, gdyż nasz czołowy zawodnik  Kamil Borysewicz został zaproszony do startu w prestiżowym konkursie w skokach na nartach wodnych, który odbędzie się w Chinach . W imieniu Zarządu Sparty zawodnicy otrzymali miłe prezenty. Wice Prezes Sparty Z. Sadowski przedstawił optymistycznie wieści dot . wsparcia klubu i sekcji z pewnych źródeł .  Z kolei rodzice zawodników zrobili niespodziankę dla trenera Maćka wręczając mu puchar i miły prezent . Nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia wszystkich uczestników, trenera z zawodnikami no i naszego Mistrza Kamila .

W załączeniu kilka zdjęć z naszego spotkania .

Ps. W kolejnym artykule wszystkie tegoroczne wyniki  naszych narciarzy .

wtorek, 2 października, 2018 Aktualności, Narciarstwo wodne