Supraślanka Supraśl pokonana 3:0

W swym kolejnym meczu AKS Sparta Augustów pokonała na własnym boisku Supraślankę Supraśl 3:0.

W I połowie padły dwie bramki strzelone przez Sobolewskiego ( 10 i 33 minuta ) oraz w 80 min Wilczewski

A po meczu trener naszych chłopców powiedział :

„Początek był nieco chaotyczny – drużyna z  Supraśla  nas zaatakowała i wywarła na nas pressing . Szczególnie groźne z ich strony były stałe fragmenty gry , szczególnie rzuty z autu. Ale z minuty na minutę graliśmy swoja piłkę i  doszliśmy do głosu. To nie był łatwy przeciwnik , musze przyznać iż dziś do nas przyjechała drużyna której chciało się walczyć  , atakować i nas pokonać . Mieliśmy dzisiaj dużo sytuacji bramkowych – niestety zawodziła skuteczność . Powinniśmy wygrać zdecydowanie wyżej ale cieszymy się z kolejnego  23 z rzędu zwycięstwa . Do końca pozostały  3 kolejki  –  w środę gramy trudny mecz z Jasionem Jasionówka .”