Wygrana Sparty 1:2 i awans na IV miejsce .

Pokonaliśmy na wyjeździe Michałowo. Wszystkie bramki strzeliła Sparta . Pierwsza padła już w pierwszej minucie a zdobywcą był Haraburda . Druga w ósmej minucie strzelił Sobolewski a trzecią – niestety samobójczą główką Zaniewski .
W drugiej połowie strzeliliśmy jeszcze dwie bramki ale sędzia ich nie uznał chociaż co najmniej jedna była strzelona prawidłowo. Generalnie sędziowie nie stanęli na wysokości zadania
Komentarz J. Bayera :
To wbrew pozorom był trudny mecz. Zawsze jest taki kiedy gra się z drużyną zagrożoną spadkiem. Ale mecz ułożył się dla nas znakomicie. Prowadzenie w pierwszej minucie, później kolejna w ósmej i wydawało sie iż mecz się nam ułożył. Ale niestety pechowa bramka samobójcza i nie potrzebne napięcie do końca meczu. Dopasowaliśmy się grą do przeciwników zamiast szanować piłkę i grać swoje . Było za dużo chaosu . Ale najważniejsze jest zwycięstwo i awans na IV miejsce w tabeli – ( Szepietewo przegrało z Narewka 0:3). Teraz gramy 2 ostatnie mecze i to będą trudne mecze gdyż gramy z drużynami, które są bezpośrednio za nami tj z Hetmanem Tykocin u siebie ( sobota godz. 16-sta na stadionie przy ul. Tytoniowej ) i kończymy meczem wyjazdowym z Cresovią Białystok. Dobrze byłoby utrzymać IV miejsce i to jest naszym celem .