« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Wesprzyj nasz projekt w ramach Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego – Przygotowanie dokumnetacji na modernizacje pełnowymiarowego boiska… .

Po raz pierwszy w historii naszego królewskiego miasta My jego mieszkańcy możemy zadecydować na co przeznaczymy środki w ramach tzw. budżetu obywatelskiego. I być może kwota na to przeznaczona nie jest zbyt duża ale mimo wszystko za 200 tys. zł  można zrobić wiele pożytecznych rzeczy . Od początku tej idei Sparta była mocno zaangażowana mając nawet „swego „ człowieka w komitecie, który przygotowywał zasady na jakich będzie działał ten budżet.  Zgłoszono 25 pomysłów – koncepcji – projektów z których odrzucono 8 . Pozostałe przeszły do najważniejszego etapu czyli głosowania, które potrwa od 14 do 29 marca .

Wśród 17 projektów jest nasz projekt czyli „Przygotowanie dokumentacji na modernizacjęboiska pełnowymiarowego  do piłki nożnej  ze sztuczną nawierzchnią ” .  O tym projekcie Prezydium klubu i Zarząd wielokrotnie rozmawiał . Dokumentacja byłaby dużym krokiem do faktycznego zbudowania w Augustowie pełnowymiarowego boiska do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnia. Na takim obiekcie mogliby trenować nasi trampkarze , juniorzy czy też seniorzy , Boisko byłoby dostępne dla innych i jesteśmy pewni iż  przyczyniłoby się do rozwoju tej dyscypliny w naszym mieście.

Ale aby to się stało nasz projekt musimy wesprzeć głosując na niego

Stąd też w imieniu Zarządu Augustowskiego Klubu Sportowego  Sparta prosimy o Twój głos.

Termin głosowania 14-29 marca .

A głosować będzie można na trzy sposoby :

  1. Elektronicznie poprzez stronę internetową http://www.zmieniamy.augustow.pl/
  2. Osobiście wrzucając wypełnioną kartę do głosowania do urn znajdujących się w budynku Urzędu Miejskiego oraz Miejskim Domu Kultury
  3. Poprzez wypełnienie i przesłanie karty do głosowania na adres Urzędu Miejskiego w Augustowie

Ważne każdy mieszkaniec Augustowa ( bo tylko on może głosować ) może oddać tylko jeden głos. W przypadku osób, które nie są zameldowane a są mieszkańcami Augustowa istnieje możliwość oddania głosu jedynie  po uprzednim złożeniu  w Urzędzie Miejskim ( pokój 29 ) oświadczenia o obecnym miejscu zamieszkania

Prosimy o Twój głos na projekt pn. „ Przygotowanie dokumentacji na modernizację pełnowymiarowego boiska  do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią”.

Z góry dziękujemy

W Imieniu Zarządu

Krzysztof Andruszkiewicz

czwartek, 10 marca, 2016 Aktualności, Piłka nożna