Włókniarz Białystok pokonany . Sparta wygrała 1:3

Trwa dobra passa  piłkarzy Sparty . Tym razem nasi piłkarze na wyjeździe  pokonali Włókniarza Białystok  1:3. Bramki dla Sparty   zdobyli : Sobolewski  dwie ( 5 i 11 minuta ) oraz Knoch w 51 minucie .

Komentarz trenera  Sparty J.Bayera :

„ To nie było dla nas łatwe spotkanie, gdyż graliśmy na sztucznej murawie . Ale mecz ułożył się dla nas znakomicie. Już w 11 minucie prowadziliśmy 2:o po bramkach Łukasza Sobolewskiego   w 4 i 11 minucie. Później był niepotrzebny  rzut karny dla gospodarzy i zrobiła się nerwówka. . Ale na szczęście w 53 minucie było już 3:1 dla nas i  spotkanie było pod kontrolą .

Muszę dodać,  iż atmosfera w drużynie jest niezła  i chłopcy fajnie się dogadują .  Jest duża wymiana zawodników . Chłopcy wchodzą na boisko i robią swoje . Teraz czekają nas dwa mecze u siebie  i po tych  meczach okaże się  gdzie jesteśmy.  Ale na razie jest dobrze

Wyniki kolejki oraz tabela

Hetman Tykocin – Promień Mońki 3:1 (2:0).
Bramki: 1:0 – Krasucki 26, 2:0 – Klimowicz 43, 2:1 Młodzianowski 70, 3:1 – Krasucki 88.

Cresovia Siemiatycze – Magnat Juchnowiec Kościelny 3:4 (0:2)
Bramki: 0:1 – Szychowski 3, 0:2 – Szychowski 9, 1:2 – Badowiec 60-karny, 1:3 – Czajkowski 64, 2:3 – Badowiec 66, 3:3 – Treszczotko 82, 3:4 – Czajkowski 90.
.
KS Michałowo – Pogoń Łapy 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 – Ksepka 8, 1:1 – Ibrahim 70.

Gryf Gródek – Sokół Sokółka 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 – Butkiewicz 13, 2:0 – Gryko 88.

LZS Narewka – Piast Białystok 4:1 (3:1)
Bramki: 1:0 – Stulgis 2, 2:0 – Kujawski 35, 3:0 – Kujawski 39, 3:1 – Cichoń 43, 4:1 – Kałnaus 90.
Czerwona kartka: Kateusz (30, Piast).

Hetman Białystok – Puszcza Hajnówka 1:0 (1:0).
Bramka: 1:0 – Sienkiewicz 6.

Znicz Suraż – Sparta 1951 Szepietowo 1:4 (1:3).
Bramki: 0:1 – Wilczko 16, 0:2 – Piszczatowski 21, 0:3 – Piszczatowski 25, 1:3 – Holak 38 z karnego, 1:4 – Styś 56.