Wygraliśmy 1:3

Tym razem szczęście dopisała naszej drużynie. Wyjazdowy mecz ze Spartą Szepietowo zakończył się zwycięstwem naszej Augustowskiej Sparty.
Pierwszego gola zdobył dla Sparty po rzucie rożnym Wojtek Czereszewski. Na 1:1 goście wyrównali po rzucie karnym ,ale pod koniec I połowy gola samobójczego wbili gospodarze w na przerwę nasi schodzili prowadząc 1:2 . A w drugiej połowie kolejny gol samobójczy i ostatecznie Sparta wygrała 1:3

Trener J, Bayer po meczu powiedział :
Cieszą trzy punkty które są nam bardzo potrzebne. Po ostatnim meczu z Włókniarzem pechowo przegranym te zwycięstwo jest ważne. To był trudny mecz i wymagający przeciwnik, który do dziś był na 5 miejscu.
Chłopcy zagrali dobry mecz. Następny z Mlekovita wygrywamy walkowerem ( drużyna wycofała się z rozgrywek ) tak wiec jest nieźle ale trzeba powalczyć żeby było dobrze.