Wygraliśmy 1:3

Tym razem szczęście dopisała naszej drużynie. Wyjazdowy mecz ze Spartą Szepietowo zakończył się zwycięstwem naszej Augustowskiej Sparty.
Pierwszego gola zdobył dla Sparty po rzucie rożnym Wojtek Czereszewski. Na 1:1 goście wyrównali po rzucie karnym ,ale pod koniec I połowy gola samobójczego wbili gospodarze w na przerwę nasi schodzili prowadząc 1:2 . A w drugiej połowie kolejny gol samobójczy i ostatecznie Sparta wygrała 1:3

Trener J, Bayer po meczu powiedział :
Cieszą trzy punkty które są nam bardzo potrzebne. Po ostatnim meczu z Włókniarzem pechowo przegranym te zwycięstwo jest ważne. To był trudny mecz i wymagający przeciwnik, który do dziś był na 5 miejscu.
Chłopcy zagrali dobry mecz. Następny z Mlekovita wygrywamy walkowerem ( drużyna wycofała się z rozgrywek ) tak wiec jest nieźle ale trzeba powalczyć żeby było dobrze.

niedziela, 29 kwietnia, 2012 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011