Wygraliśmy z KS Śniadowo – jesteśmy liderem

Sobotni mecz był bardzo ważny dla Sparty. Nasi piłkarze pewnej zadyszce musieli wygrać ten mecz aby być ponownie liderem. KS Śniadowo dotychczasowy lider przyjechał do Augustowa aby wygrać i być pewnym awansu. Ale nasi przeciwnicy trafili na dobrze przygotowaną naszą drużynę, którą dzięki dużej determinacji wygrała ten mecz 2:1 . Bramki dla Sparty W. Bil oraz bramka samobójcza.

O meczu powiedział trener Sparty Rafał Harasim :

” Ciężki mecz z liderem. Dziękuję całej drużynie za wole walki i determinację .  W II połowie Śniadowo grało na remis, który ich zadawalał. Ale udało się i strzeliliśmy bramkę w ostatniej minucie  meczu . Mieliśmy szczęście, którego w kilku meczach  nam brakowało  – powinniśmy wygrywać ale właśnie brakowało nam tego szczęścia. Tym razem to szczęścia wróciło w najważniejszym momencie. Na dwie  ostatnie kolejki jesteśmy liderem . W środę gramy u siebie zaległy mecz  z Mielnikiem  i bedzie on bardzo ważny a później wyjazdowy ostatni mecz z Piastem Białystok – ostatnia drużyna w tabeli  „.