Wygrana 3:1 z Hetmanem Białystok

W zakończonym w dniu dzisiejszym meczu Sparta Augustów zasłużenie wygrała na własnym boisku  z Hetmanem Białystok 3:1.

Komentarz  trenera Sparty J. Bayera do wygranego meczu z Hetmanem:

„To był bardzo trudny mecz. Z jednej strony ciężkie warunki. Boisko po ostatnich  opadach nie było w najlepszym stanie   ( grząskie ) a z drugiej strony otatnio mamy  pewne problemy kadrowe : kontuzje , czerwona kartka czy tez zwolnienia z zakładów pracy. Stąd tez wynik cieszy; ale jest pewien niedosyt. Mecz ułożył się dla nas znakomicie , gdyż w 10 minucie bramkę na 1:0  strzelił Paweł Krupiński. Później niestety  utrudniliśmy sobie robotę gdyż w 25 minucie goście wyrównali. To była niefrasobliwie stracona bramka.  Na szczęście  w drugiej połowie  strzeliliśmy kolejne bramki.  W 65 minucie Paweł Zaniewski oraz  w 80-tej minucie Łukasz Sobolewski.

Wynik cieszy chociaż było za dużo niedokładności . Przed nami trudne mecze – w środę zaległy wyjazdowy  mecz w Tykocinie a w sobotę  w Gródku z Gryfem”