Wygrana Sparty w pierwszym meczu sezonu 2016/17 IV ligi .

W swym pierwszym meczu rozpoczynającym nowy sezon piłkarski Sparta Augustów pokonała Cresovię Siemiatycze 3:1.

Bramki 69 minuta Cresovia a dalej 80 min. Wojtek Mickiewicz , 83 Bartosz Dembinski i 92 z karnego Kamil Wilczewski.

Trener Sparty  J. Bayer po meczu powiedział :

“Pierwszy mecz na przetarcie i od razu trudny przeciwnik .To nie był łatwy mecz  mecz, wymagający  przeciwnik. Widać różnice pomiędzy  poprzednia a  obecna klasa . Tu trzeba grać na maksimum swoich możliwości . Cieszy zwycięstwo . W pierwszej połowie mieliśmy jedna 100% sytuacja której nie wykorzystaliśmy . Na początku drugiej połowie kolejna nasza szansa nie wykorzystana. Jeden błąd i przegrywaliśmy . Ale chwała chłopakom, iż podnieśli się i strzelili wykonywająca bramka. Druga bramka dla nas była ozdoba meczu .Wilczewski dograł  dla Dembińskiego i prowadziliśmy . Ostatnie minuty to zryw naszych przeciwników ale zrobili błąd – karny i wygraliśmy 3:1 .

poniedziałek, 8 sierpnia, 2016 Aktualności, Piłka nożna
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Augustowa. Objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Zdjęcia

Zdjęcia Necko Endurance 2011 OLYXXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Festyn (4) Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych Augustów 2012 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011 Mistrzostwa Polski w Skokach na Nartach Wodnych oraz  ,,Netta Cup’’ – Augustów 2011